Anaokulu Bayilik

Kids Education Academy Bayilik Şartları
Kids Education Academy bayilik alacak girişimcilerimizden işletmelerinin en az 250 metrekare kapalı alana ve yeterli büyüklükte bahçeye sahip olmasını istiyoruz. Bulunduğu ilde / ilçede geniş bir çevreye sahip olan, başarılı bir iş geçmişi bulunan kişiler ile çalışmayı tercih ediyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin mevcutta bir anaokulu ya da kreşi varsa ve Kids Education Academy şubesi olmak istiyorlarsa kendilerine isim hakkı bedelimizde %20 oranında indirim yapıyoruz. Kurulum ve ruhsat bedelimiz işletmenin açılacağı lokasyona göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle yatırımcılarımızın güncel rakamlar ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmelerini istiyoruz.

Kids Education Academy bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra değerlendirmeye alıyoruz. Değerlendirme sonucuna göre başvuru sahibi ile iletişime geçerek detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz. Lokasyon bilgileri tarafımıza ulaştıktan sonra fizibilite ve ön onay süreçlerini başlatıyoruz. Tüm koşullarda anlaşmaya varıldıktan sonra bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz.

Kids Education Academy Bayilik Avantajları
Kids Education Academy bayilik alan girişimcilerimiz tabela desteği, açılış reklam desteği, promosyonlar, reklam ve kurumsal kimlik paketlerimizden yararlanma avantajı ile eğitim sektörüne adım atıyorlar. Ayrıca Kids Education Academy’nin özgün yayınlarını kullanma hakkına da sahip oluyorlar. Her il ya da ilçede yalnızca bir bayilik veriyor ve bayilerimizin doğru kitleye ulaşabilmesi için merkezi reklam çalışmalarımız ile kendilerine katkıda bulunuyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz 22 yıllık know-how’u ile sektöründe yenilikçi bir marka olan Kids Education Academy ailesinin parçası olarak müşterilerine kaliteli ve sürekli denetlenen bir hizmet sunabiliyorlar. Yatırımların kısa vadeli bir geri dönüş süresine sahip olması da yatırımcılarımıza sunduğumuz avantajlar arasında yer alıyor. Kids Education Academy bayiliği alan işletmecilerimiz risklerini en az seviyeye indirgeyerek kendi işlerinin sahibi olabiliyorlar. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimiz aynı zamanda sağladığımız kaliteli ve özgün eğitim programları sayesinde bölgelerindeki tek ve rakipsiz eğitim kurumu olmanın avantajlarını da kullanabiliyorlar.